Dostawa

Akcesoria elektryczne - osprzęt elektryczny

Robiąc zakupy w naszym sklepie, mają Państwo pewność, iż dokonamy  wszelkich starań, by paczka została wysłana jak najszybciej. Każdy zakupiony produkt nadawany jest kurierowi do 24 godzin* od momentu złożenia zamówienia. Dla klientów firmy WtykPol, którzy dokonują zakupów w naszym sklepie internetowym Przedłużacze24.pl, przygotowaliśmy kilka możliwości wysyłki towaru. 

 

 

  

Jedną z opcji jest skorzystanie z usług firmy InPost, która w ostatnich latach rewolucjonizuje branżę kurierską. Proponujemy Państwu kilka wariantów do wyboru, między innymi odbiór w paczkomacie czy dostarcznie paczki przez kuriera. Przy wyborze tej firmy - mają Państwo także możliwość płatności za produkt przy odbiorze. Wybór InPostu polecamy szczególnie tym, którym nie zależy, by paczka koniecznie przyszła na drugi dzień. 

 

 

 

Druga z opcji to wybór znanej i sprawdzonej firmy kurierskiej DPD. Przesyłki realizowane przez nich to gwarancja jakości oraz szybkości dostawy produktu do klienta. Kurier DPD dostarczy waszą przesyłkę pod sam dom, a dzięki współpracy z naszą firmą - Państwa przesyłka będzie kosztować o wiele mniej, niż w niektórych sklepach internetowych.


*Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w przypadku, kiedy towaru aktualnie nie ma w magazynie.